bodymindcoach.sk | O mne
104
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-104,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O mne 

” Vždy som chcela žiť život muža, ale v ženskom tele”

                                                                           Diana Von Furstenberg

Tento výrok, viac než akýkoľvek iný, naplno vystihuje sen každej ambicióznej ženy. Ženy, ktorá má svoje sny a ide si za nimi bez ohľadu na názory a predstavy ostatných o tom, ako máme žiť a kde je naše miesto v spoločnosti.

Rovako ako ja, tak aj všetky moje klientky patríme do tejto kategórie žien. Sme ambiciózne ženy, matky, manželky, niekedy  “len” matky-samoživiteľky, podnikateľky, psychologičky, kuchárky, upratovačky, bútľavé vŕby….všetko v jednom.  A napriek mnohým prekážkam,  ktorými sa ako ženy  prekúsavame, ideme ďalej za svojimi snami a veríme, že dosiahneme všetko to, po čom túžime.

Navyše pri tom nezostárneme a zostaneme nádherné po celý svoj život tak, ako sa to od nás v dnešnej dobe očakáva (verím, že ste pochopili tento pokus o vtip).

Dovoľte mi, aby som sa vám teda predstavila – volám sa Katarína Probst.

Som vyštudovná muzikálová herečka, ktorá sa pre vážne zranenie chrbtice dostala k metóde Pilates a stala sa inštruktorkou tejto úžasnej metódy.

Obrovský záujem o psychológiu a holistický prístup ku zdraviu  mi pomohol prekonať nespočetne mnohé ťažké životné skúšky a priviedol ma k profesii KOUČA. Wellness kouča, človeka, ktorý má dlhoročnú prax a profesionálne zázemie v oblastiach, akými sú Neuro-Lingvistické Programovanie, koučovacie techniky, fitness, výživa, starostlivosť o mentálne zdravie, HR manažment, masáže, odborná starostlivosť o pleť, vizážistika a celkový osobnostný image. 

Som AMBICIÓZNA ŽENA, pre ktorú je každá  ďalšia prekážka výzvou, naučiť sa niečo nové. A každá ďalšia ambiciózna žena, je pre mňa potenciálnou klientkou, ktorú viem profesionálne sprevádzať na tej jej náročnej ceste tak, aby vždy vedela nájst svoje vlastné odpovede.

Pretože každá z nás občas potrebuje niekoho druhého, kto mu položí tie správne otázky.  Aby sme opať našli  správne odpovede. Naše vlastné odpovede. O tom totiž koučing je.

O tom je moja práca – toto je moje poslanie.