bodymindcoach.sk | O mne
104
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-104,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

O mne 

“ Vždy som chcela žiť život muža, ale v ženskom tele“

                                                                           Diana Von Furstenberg

Tento výrok, viac než akýkoľvek iný, naplno vystihuje sen každej ambicióznej ženy. Ženy, ktorá má svoje sny a ide si za nimi bez ohľadu na názory a predstavy ostatných o tom, ako máme žiť a kde je „naše miesto v spoločnosti.“

Rovako ako ja, tak aj mnohé moje klientky patríme do tejto kategórie žien. Sme ambiciózne ženy, matky, manželky, niekedy  „len“ matky-samoživiteľky, podnikateľky, psychologičky, kuchárky, upratovačky, bútľavé vŕby….všetko v jednom.  A napriek mnohým prekážkam,  ktorými sa ako ženy  prekúsavame, ideme ďalej za svojimi snami a veríme, že dosiahneme všetko to, po čom túžime.

Niekedy sa dostaneme do situácie, kedy z toho veľkého kolotoča nedokážeme vystúpiť. Samé sebe prestávame rozumieť. Vieme, že potrebujeme niečo zmeniť, no nie vždy vieme prísť na to, čo. A práve v takýchto situáciach vám viem ponúknuť svoje bohaté skúsenosti – profesionálne, ale aj osobné.

Kombinácia techník NLP (Neuro-Lingvistického Programovania) a koučovania v spojení so skúsenosťami osobného trenéra, výživového poradcu a Image Makera mi umožňuje ponúknuť vám veľmi špecifikú službu Wellness Kouča a Mentora tak, aby ste už po prvom stretnutí odchádzali s úplne iným pocitom, s vlastnými riešeniami a zažili tie správne „aha“ momenty. 

Mojím cieľom a ambíciou je aby ste nielen dobre vyzerali, ale aby ste sa aj dobre cítili, a naopak. A to bez ohľadu na životné výzvy, ktorým čelíte.