bodymindcoach.sk | Čo sa vo Vašom živote zásadne zmení, keď nájdete „svojho“ Life Kouča? Časť III.
642
post-template-default,single,single-post,postid-642,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Čo sa vo Vašom živote zásadne zmení, keď nájdete „svojho“ Life Kouča? Časť III.

 Nepoznáš ma a ja nepoznám teba. Napriek tomu som presvedčená, že nech si teraz kdekoľvek a cítiš sa možno beznádejne, máš všetko čo potrebuješ k tomu, aby si bola šťastná a úspešná. Máš seba a v sebe kryté úžasné talenty.

Ver si!

Niekedy príde človek za mnou /za koučom s tým, že nevie ako ďalej…

Je zvláštne, ako v ťažkých životných skúškach, veľmi nebadane, začíname o sebe pochybovať. Čím zložitejšie situácie, tým silnejšie presvedčenie, že na to či ono nemáme…a keď sa pridajú ešte hlasy nášho okolia, ktoré nám tvrdia že “to nedáš” alebo “na to nemáš” tým skôr preberáme tieto lži na seba a nakoniec sme schopní im úplne podľahnúť.

Nikdy nedopustite, aby Vám život riadili iní, alebo aby ste o sebe pochybovali! To, ako o sebe rozmýšľate je to, čo budete žiť. Verte si a hľadajte cesty AKO SA TO DÁ. Každý z nás ma v sebe ukryté poklady a tými sú naše talenty. Vydajte sa na cestu hľadania týchto pokladov a oni z Vás urobia bohatého človeka.

Pre mňa ako kouča, ale predovšetkým ako človeka, je úžasné sledovať, ako rýchlo sa začne život druhého človeka/klienta meniť, keď si začne naplno uvedomovať a hlavne používať svoje talenty, úspešné stratégie, jednoducho všetko to, čo už vie. Mení sa jeho smerovanie v kariére ale aj v osobnom živote. Zrazu nachádza vlastné riešenia problémov, o ktorých si dovtedy myslel, že ich neprekoná a dlhé obdobie sa tým trápil. Či už bolo jeho snom schudnúť, alebo začať vlastné podnikanie, alebo odísť z nefunkčného vzťahu s pochopením a hlbokým porozumením.

Keď chcete žiť svoj život naplno, potrebujete poznať svoje silné stránky a talenty a potrebujete ich vedieť vo svojom živote a práci využívať. A to nie je všetko. Nesmierne dôležité je pochopiť aj to, ako nás naše silné stránky a talenty môžu v určitých situáciách blokovať. Jednoducho, spolupráca s Life koučom je plná objavovaní, je to dobrodružná cesta z ktorej vyjdete silnejší, schopnejší, zrelší a šťastnejší… uvedomujúc si, že všetko je naozaj len vo vašich rukách.

Dohodnite si osobné stretnutie s Life koučom, Vašim rovnocenným partnerom  pri hľadaní riešení. Dohodnite si osobné stretnutie so mnou 😊

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                K.

No Comments

Post a Comment