bodymindcoach.sk | My stylish Monday
426
post-template-default,single,single-post,postid-426,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

My stylish Monday

Kúpila som si časopis Elle v domnienke, že ide o aktuálne číslo. Je to však z októbra 2016.

Nevadí, pretože čo ma zaujalo okrem vzorky parfumu Chanel No5  bol článok o náraste počtu ľudí, ktorí trpia úzkosťou.Je mi sympatické, že v časopise ako je Elle nájdete citlivo načrtnutú tuto problematiku.

Je mnoho ľudí a určite veľa žien, ktoré trpia úzkosťami, panikami a depresiami. Niet sa č čudovať, keď odvšadiaľ nasávame informácie o tom, aké by sme mali byt… Krásne, originálne, šikovné, super matky, milenky, manželky, zamestnankyne, podnikateľky, s dokonalými kontúrami tvare, nôh, zadku, poprsia…pokračovať asi nemusím. Samozrejme že máme potom na seba veľké nároky.

Odhaduje sa, že v roku 2025 bude depresia najčastejším civilizačným ochorením…

A aký je liek proti tomuto trendu? Zmeňme svoje myšlienkové pochody, zmeňme spôsob ako o sebe rozmýšľame, buďme vďačne za všetko čo máme, za naše telá aj keď nie sú dokonalé. Za každé nové ráno do ktorého sa zobudíme, majme sa radi!

Krásny výrok na záver:

You will never look/be like the girl in the magazine.

The girl in the magazin doesn ´t even look like the girl in the magazine …

No Comments

Post a Comment